Cota 2 zilnica – Fotbal – 10.08.2020 – Cristian

0
648

Cota 2 zilnica - Fotbal – 10.08.2020 - Cristian
Cota 2 de astazi este formata dintr-un singur eveniment, din Fotbal, prin meciul dintre Manchester UTD vs FC Copenhaga din sferturile de finala Europa League. Meciul are start de la ora 22:00.

Manchester UTD vs FC Copenhaga

In sferturile de finala ale Europa League, Manchester UTD intalneste FC Copenhaga intr-un meci in care casele de pariuri considera favorita diavolii rosii.

In ultimile 10 meciuri, Manchester UTD a reusit sa castige 7, au facut 2 egaluri si au pierdut 1 meci. In aceste 10 meciuri au reusit sa inscrie in toate, indiferent daca jucau din postura de favoriti sau nu.

De partea cealalta, FC Copenhaga, echipa ce nu a reusit sa impresioneze in propriul campionat, fiind infranti de Midtjylland, au o forma ceva mai slaba, in ultimile 10 meciuri au reusit sa castige doar 4 si au pierdut tot 4, 2 egaluri fiind inregistrate. In aceste 10 meciuri au reusit sa marcheze in 8 dintre acestea.

In ultima partida din Europa League, ambele formatii au reusit sa isi castige meciurile, Manchester UTD impotriva unui Lask condamnat sa fie eliminati pe cand Copenhaga a facut recital impotriva turcilor de la Basaksehir, intorcand scorul de la 1:0 in tur, au castigat cu 3:0 meciul retur.