Acasa / stiri sport online / Satiri Fotbal / liga 1 meciuri / Liga 1 – Programul complet din sezonul regulat 2017-2018

Liga 1 – Programul complet din sezonul regulat 2017-2018

Liga 1 – Programul complet din sezonul regulat 2017-2018


Programul Ligii 1 din sezonul regulat:

Etapa I (15-16 iulie)
CS Universitatea Craiova – CSM Poli Iași
Concordia Chiajna – ACS Poli Timișoara
FCSB – FC Voluntari
Astra Giurgiu – ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe
CS Juventus București – Dinamo București
FC Botoșani – CFR Cluj
FC Viitorul Constanța – Gaz Metan Mediaș

Etapa a II-a (22-23 iulie)
CSM Poli Iași – Gaz Metan Mediaș
CFR Cluj – FC Viitorul Constanța
Dinamo București – FC Botoșani
ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe – CS Juventus București
FC Voluntari – Astra Giurgiu
ACS Poli Timișoara – FCSB
CS Universitatea Craiova – Concordia Chiajna

Etapa a III-a (29-30 iulie)
Concordia Chiajna – CSM Poli Iași
FCSB – CS Universitatea Craiova
Astra Giurgiu – ACS Poli Timișoara
CS Juventus București – FC Voluntari
FC Botoșani – ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe
FC Viitorul Constanța – Dinamo București
Gaz Metan Mediaș – CFR Cluj

Etapa a IV-a (5-6 august)
CSM Poli Iași – CFR Cluj
Dinamo București – Gaz Metan Mediaș
ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe – FC Viitorul Constanța
FC Voluntari – FC Botoșani
ACS Poli Timișoara – CS Juventus București
CS Universitatea Craiova – Astra Giurgiu
Concordia Chiajna – FCSB

Etapa a V-a (9-10 august)
FCSB – CSM Poli Iași
Astra Giurgiu – Concordia Chiajna
CS Juventus București – CS Universitatea Craiova
FC Botoșani – ACS Poli Timișoara
FC Viitorul Constanța – FC Voluntari
Gaz Metan Mediaș – ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe
CFR Cluj – Dinamo București

Etapa a VI-a (12-13 august)
CSM Poli Iași – Dinamo București
ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe – CFR Cluj
FC Voluntari – Gaz Metan Mediaș
ACS Poli Timișoara – FC Viitorul Constanța
CS Universitatea Craiova – FC Botoșani
Concordia Chiajna – CS Juventus București
FCSB – Astra Giurgiu

Etapa a VII-a (19-20 august)
Astra Giurgiu – CSM Poli Iași
CS Juventus București – FCSB
FC Botoșani – Concordia Chiajna
FC Viitorul Constanța – CS Universitatea Craiova
Gaz Metan Mediaș – ACS Poli Timișoara
CFR Cluj – FC Voluntari
Dinamo București – ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe

Etapa a VIII-a (26-27 august)
CSM Poli Iași – ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe
FC Voluntari – Dinamo București
ACS Poli Timișoara – CFR Cluj
CS Universitatea Craiova – Gaz Metan Mediaș
Concordia Chiajna – FC Viitorul Constanța
FCSB – FC Botoșani
Astra Giurgiu – CS Juventus București

Etapa a IX-a (9-10 septembrie)
CS Juventus București – CSM Poli Iași
FC Botoșani – Astra Giurgiu
FC Viitorul Constanța – FCSB
Gaz Metan Mediaș – Concordia Chiajna
CFR Cluj – CS Universitatea Craiova
Dinamo București – ACS Poli Timișoara
ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe – FC Voluntari

Etapa a X-a (16-17 septembrie)
CSM Poli Iași – FC Voluntari
ACS Poli Timișoara – ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe
CS Universitatea Craiova – Dinamo București
Concordia Chiajna – CFR Cluj
FCSB – Gaz Metan Mediaș
Astra Giurgiu – FC Viitorul Constanța
CS Juventus București – FC Botoșani

Etapa a XI-a (20-21 septembrie)
FC Botoșani – CSM Poli Iași
FC Viitorul Constanța – CS Juventus București
Gaz Metan Mediaș – Astra Giurgiu
CFR Cluj – FCSB
Dinamo București – Concordia Chiajna
ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe – CS Universitatea Craiova
FC Voluntari – ACS Poli Timișoara

Etapa a XII-a (23-24 septembrie)
CSM Poli Iași – ACS Poli Timișoara
CS Universitatea Craiova – FC Voluntari
Concordia Chiajna – ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe
FCSB – Dinamo București
Astra Giurgiu – CFR Cluj
CS Juventus București – Gaz Metan Mediaș
FC Botoșani – FC Viitorul Constanța

Etapa a XIII-a (30 septembrie-1 octombrie)
FC Viitorul Constanța – CSM Poli Iași
Gaz Metan Mediaș – FC Botoșani
CFR Cluj – CS Juventus București
Dinamo București – Astra Giurgiu
ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe – FCSB
FC Voluntari – Concordia Chiajna
ACS Poli Timișoara – CS Universitatea Craiova

Etapa a XIV-a (14-15 octombrie)
CSM Poli Iași – CS Universitatea Craiova
ACS Poli Timișoara – Concordia Chiajna
FC Voluntari – FCSB
ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe – Astra Giurgiu
Dinamo București – CS Juventus București
CFR Cluj – FC Botoșani
Gaz Metan Mediaș – FC Viitorul Constanța

Etapa a XV-a (21-22 octombrie)
Gaz Metan Mediaș – CSM Poli Iași
FC Viitorul Constanța – CFR Cluj
FC Botoșani – Dinamo București
CS Juventus București – ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe
Astra Giurgiu – FC Voluntari
FCSB – ACS Poli Timișoara
Concordia Chiajna – CS Universitatea Craiova

Etapa a XVI-a (28-29 octombrie)
CSM Poli Iași – Concordia Chiajna
CS Universitatea Craiova – FCSB
ACS Poli Timișoara – Astra Giurgiu
FC Voluntari – CS Juventus București
ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe – FC Botoșani
Dinamo București – FC Viitorul Constanța
CFR Cluj – Gaz Metan Mediaș

Etapa a XVII-a (4-5 noiembrie)
CFR Cluj – CSM Poli Iași
Gaz Metan Mediaș – Dinamo București
FC Viitorul Constanța – ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe
FC Botoșani – FC Voluntari
CS Juventus București – ACS Poli Timișoara
Astra Giurgiu – CS Universitatea Craiova
FCSB – Concordia Chiajna

Etapa a XVIII-a (18-19 noiembrie)
CSM Poli Iași – FCSB
Concordia Chiajna – Astra Giurgiu
CS Universitatea Craiova – CS Juventus București
ACS Poli Timișoara – FC Botoșani
FC Voluntari – FC Viitorul Constanța
ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe – Gaz Metan Mediaș
Dinamo București – CFR Cluj

Etapa a XIX-a (25-26 noiembrie)
Dinamo București – CSM Poli Iași
CFR Cluj – ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe
Gaz Metan Mediaș – FC Voluntari
FC Viitorul Constanța – ACS Poli Timișoara
FC Botoșani – CS Universitatea Craiova
CS Juventus București – Concordia Chiajna
Astra Giurgiu – FCSB

Etapa a XX-a (2-3 decembrie)
CSM Poli Iași – Astra Giurgiu
FCSB – CS Juventus București
Concordia Chiajna – FC Botoșani
CS Universitatea Craiova – FC Viitorul Constanța
ACS Poli Timișoara – Gaz Metan Mediaș
FC Voluntari – CFR Cluj
ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe – Dinamo București

Etapa a XXI-a (9-10 decembrie)
ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe – CSM Poli Iași
Dinamo București – FC Voluntari
CFR Cluj – ACS Poli Timișoara
Gaz Metan Mediaș – CS Universitatea Craiova
FC Viitorul Constanța – Concordia Chiajna
FC Botoșani – FCSB
CS Juventus București – Astra Giurgiu

Etapa a XXII-a (16-17 decembrie)
CSM Poli Iași – CS Juventus București
Astra Giurgiu – FC Botoșani
FCSB – FC Viitorul Constanța
Concordia Chiajna – Gaz Metan Mediaș
CS Universitatea Craiova – CFR Cluj
ACS Poli Timișoara – Dinamo București
FC Voluntari – ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe

Etapa a XXIII-a (3-4 februarie)
FC Voluntari – CSM Poli Iași
ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe – ACS Poli Timișoara
Dinamo București – CS Universitatea Craiova
CFR Cluj – Concordia Chiajna
Gaz Metan Mediaș – FCSB
FC Viitorul Constanța – Astra Giurgiu
FC Botoșani – CS Juventus București

Etapa a XXIV-a (10-11 februarie)
CSM Poli Iași – FC Botoșani
CS Juventus București – FC Viitorul Constanța
Astra Giurgiu – Gaz Metan Mediaș
FCSB – CFR Cluj
Concordia Chiajna – Dinamo București
CS Universitatea Craiova – ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe
ACS Poli Timișoara – FC Voluntari

Etapa a XXV-a (17-18 februarie)
ACS Poli Timișoara – CSM Poli Iași
FC Voluntari – CS Universitatea Craiova
ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe – Concordia Chiajna
Dinamo București – FCSB
CFR Cluj – Astra Giurgiu
Gaz Metan Mediaș – CS Juventus București
FC Viitorul Constanța-FC Botoșani

Etapa a XXVI-a (24-25 februarie)
CSM Poli Iași – FC Viitorul Constanța
FC Botoșani – Gaz Metan Mediaș
CS Juventus București – CFR Cluj
Astra Giurgiu – Dinamo București
FCSB – ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe
Concordia Chiajna – FC Voluntari
CS Universitatea Craiova – ACS Poli Timișoara

Citeşte şi

Ponturi fotbal St Mirren-Dumbarton-Divizia 1 Scotia 27.03.2018

Una dintre cele mai dezechilibrate partide programate marțea aceasta în campionatul scoțian este cea dintre …

echo <<< AUTOGJS AUTOGJS; ?>